2 ақпанда “Өзін – өзі тану: махаббат пен шығармашылық педагогикасы” онкүндігін өткізу аясында Қостанай құрылыс колледжі кітапханасының оқу залында “Балаға жүрек жылуы” – “Сердце, отданное детям”кітап көрмесі ұсынылды.
Көрменің мақсаты студенттерді біздің тамаша замандасымыз Сара Алпысқызы Назарбаеваның өмірбаянымен, игі және қайырымдылық қызметімен таныстыру болды. Көрмеде сондай-ақ Қазақстанның “Бөбек” балалар қорының ұйымдастырылуы мен қызмет тарихына арналған әдебиеттер мен мерзімді басылымдар көрсетілді.
Кітап көрмесі-екі бөлімнен тұрады: Бірінші бөлім “балалық шақ үшін өмір”, Сара Алпысқызы Назарбаеваның өмірбаяны мен шығармашылығына арналған, оның кітапхана қорындағы кітаптары ұсынылған. Екінші бөлім: “Кәусар бұлақ тұңғиығынан” – “От чистого истока – к самопознанию”, ұсынылған материалдар, кітаптар, журналдар” Бөбек “қайырымдылық орталығының пайда болу тарихын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Бірінші Ханымы Сара Алпысқызы бастамашы болған “Өзін-өзі тану ” адамгершілік-рухани білім беру жобасы туралы баяндайды.
Кітапханашылар Багрова Н. Е.және Вельгоша Г. В. студенттерге өскелең ұрпаққа мейірімділік, дос болу және бір-біріне ұқыпты қарау қабілеттерін тәрбиелейтін әдебиеттерді оқуға кеңес берді, өзінің ішкі әлемін білудің маңыздылығын түсіндіреді.