19 қаңтар күні Қостанай құрылыс колледжінде “Кәсіптік бағдар беру жұмысы үдерісінде қолданылатын әдістер мен ұсынымдар” тақырыбы бойынша үйлестіру кеңесі өтті. Қабылдау комиссиясының хатшысы Л.Н. Ерденова оқытушыларды психологиялық-педагогикалық сипаттағы іс-шаралар кешенімен таныстырды, бұл оқушыларға болашақ мамандығын өз қызығушылықтарына, мүмкіндіктеріне, қабілеттеріне сәйкес таңдауға көмектеседі. Сондай-ақ, ұсынды, қолдану инновациялық әдістері кәсіби бағдар жұмысының қол жеткізу үшін сапалы нәтиже жаңа жиынтығы. Оқытушылар: Садыкова А.Ж., Бурбаев.Д. С., Батырханова.Г.Б., Т. Карева және А. А. Байтенова өздеріне бекітілген қала және аудан мектептеріне кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізу тәжірибесімен бөлісті.
Бөлім меңгерушісі Г.Б. Шартақбаева бастаған сәулет бөлімі сәулет бөлімінің мамандықтарына талапкерлерді тарту үшін облыс және қала оқушыларымен бірқатар қашықтық іс-шараларды жоспарлады.
Қызықты және инновациялық ұсыныстардың бірі Minecraft ойынында колледжге виртуалды экскурсия өткізу болды сәулет бөлімінің жауапты оқытушылары: Садыкова.А. Ж. және И. Ю. Иманова. Директордың ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары Е .Б. Мұхамедрахимов бастаған интернетте ұйымдастырушылар өтінім беру үшін “Minecraft-та Қостанай құрылыс колледжінде ашық есік күні” сайтын құрды. Бұл іс-шара Қостанай облысында алғаш рет өткізіліп отыр.