Тағы бір ерекше жоба “Жас маман” бағдарламасын жүзеге асыруға мүмкіндік берді, соның арқасында колледж жаңа жабдықтар сатып алды. Осылайша, Қостанай құрылыс колледжінде қыш шеңберлері, күйдіру және кептіруге арналған пештері, басқа да қажетті атрибуттары бар өз қыш шеберханасы пайда болды, онда арнайы пәндер оқытушысы Данияр Бурбаев студенттерді қыш өнері бойынша оқытады. Ал ПЦК аптасында ол көпшілік үшін шеберлік сабағын өткізді. Іс-шараның мақсаты тілек білдірушілерді қыш өнерімен таныстыру. Әркімнің бәрін өз бетінше сынап көруге және саздан бұйым жасауға мүмкіндігі болды.
– Қыш құмыра дөңгелегінде жұмыс істеу тыныштандырады, стрессті жеңілдетеді, ұсақ моториканы дамытады және жан дүниесіндегі үйлесімділікті қалпына келтіруге көмектеседі, бұл маңызды!- дейді Данияр Бурбаев.
Керамика – бұл өте қызықты және бәріне қол жетімді іс, бірақ өте қиын. Қазіргі әлемде сазды қолдану азайып қана қоймай, одан да кеңейе түсті. Өйткені, олар балшықтан тұрғызады, мүсіндейді, ауруларды емдеуде қолданылады және т.б. егер сіз уақытқа өкінбесеңіз, сәтсіздіктерден қорықпасаңыз, онда сіз бүгін сирек және құнды қыш шеберлігіне ие боласыз.