Эпидемиологиялық жағдай мектеп білімінің форматына да, оқу орындарына талапкерлерді тарту форматына да өз түзетулерін енгізді.
Студенттерді кәсіптік бағдарлаудың инновациялық нысаны Қостанай құрылыс колледжіндегі виртуалды экскурсия болды. Қала және облыс оқушыларына арналған” Ашық есік күні алғаш рет дәстүрлі емес форматта,”Minecraft” ойыны арқылы виртуалды батыру арқылы өтті.
Нақты уақыт режимінде қабылдау комиссиясының өкілдері ойын қатысушыларына құрылыс колледжіне түсу тәсілдері мен ережелері, мамандықтар, оқу процесі және оқудан тыс қызмет туралы айтып берді.
Колледж қонақтарының “Ашық есік күні” туралы әсерлері тек жағымды болды. Оқушыларға экскурсия өте ұнады, олар оқытушылармен және колледждің белсенді студенттерімен белсенді әңгімелесті. Олардың кейбіреулері болашақта біздің колледжге түсуді жоспарлап отыр.