26 қаңтарда Қостанай құрылыс колледжінде ПЦК апталығы аясында «Жанды сурет» фотокөрмесінің тұсаукесері өтті. «Жанды сурет» жобасына сәулет бөлімінің студенттері мен оқытушылары қатысты. 356 Д-2 тобының оқушылары: Лаптева Наталья, Лукьянова Екатерина, Горст Марина, Косык Валерия, Горошко Дарья, Мармышева Ирина, Сапарбекова Әйгерім және Ли Полина өз ойларымен бөлісті.
Идеяны жүзеге асыруға арнайы пәндер оқытушылары Иманова Ирина Юрьевна, Ловягина Татьяна Владимировна, Бадажкова Лиана Вячеславовна және Бурбаев Данияр Серикович көмектесті. Әсіресе, 356 Д-2 тобының студенті Давидов Дидардың жұмысын атап өткім келеді. Сондай-ақ, жобаның сәттілігіне 368 Д-1 тобының 1 курс студенті Письмак Виктор өз үлесін қосты, оның графикалық редактордағы жұмысы модельдердің сурет кейіпкерлерімен ұқсастығын одан әрі баса көрсетті. Бірнеше апта бойы студенттер мен оқытушылардың құрама командасы идеяны жүзеге асыру үшін ынтамен еңбек етті. Картиналар шынымен өмірге келді, ұлы суретшілер картиналарының кейіпкерлері көрермендерге заманауи адамдардың, біздің колледждің студенттері мен оқытушыларының көзімен қарады.