2021 жылдың 21 қаңтарында Қостанай құрылыс колледжінің кітапханасында “Құқықтық калейдоскоп”онлайн Брейн – рингі өтті. №1 корпуста ойынды “Құқық негіздері” пәнінің оқытушысы Г.В. Вельгоша дайындады және өткізді, ал №2 корпуста кітапханашы С. В. Буренко осы аттас зияткерлік-танымдық ойын өткізді.
Іс-шаралар мынадай мақсаттарды көздеді: құқықтық мәдениетті, жалпыадамзаттық құндылықтарды қалыптастыру; құқықтық сананы дамыту, құқықты, заңдарды құрметтеуге тәрбиелеу.
Ойынға 347 СЭЗС-2 (“Фемида” командасы, команда капитаны Кожубаева Даяна), 353 ВТиПО-2 (“Әділет” командасы, команда капитаны Ибрашев Тлек) , 355 АРХ – 2 (“адвокаттар” командасы, команда капитаны Миколенко Варвара), 366 МОСР-1 тобы, 362 СС-1 тобы қатысты.
Ойын 7 турдан тұрды, онда студенттер ұжымда жұмыс істей білетіндерін, ҚР Конституциясын, құқықтық терминологияны білетіндерін көрсетті. Тартысты тартыстың нәтижесінде “адвокаттар” командасы (355 АРХ-2 тобы), екінші орынды “Әділет” командасы ( 353 ВТиПО-2 тобы) және үшінші орынды “Фемида” командасы ( 347 СЭЗС-2 тобы) жеңіп алды.
Жеңімпаздар мен қатысушылар мақтау қағаздарымен марапатталды.