19 қаңтар күні «Қостанай құрылыс колледжі» кітапханасында «Өзін – өзі тану-махаббат пен шығармашылық педагогикасы» ақпараттық науқаны аясында «Мейірімділік-жан айнасы» кураторлық сағаты өткізілді. Іс-шараға 363 мам-1 тобы қатысты.
Өзін – өзі тану пәнінің оқытушысы С.В. Буренко адамның өте маңызды, қажетті сапасы-мейірімділік туралы айтты. Қазіргі әлемде, жергілікті соғыс жүріп жатқан кезде, табиғи апаттар орын алады: өрт, су тасқыны, жер сілкінісі – адамға апатпен жалғыз қалу өте қиын. Адамдар оған көмекке келуі керек. Студенттерді мейірімділік фактілерімен таныстырып, қайырымдылық пен жақсылық – әр адамның қасиеті екенін түсініп қана қоймай, оны шығармашылық жобада білдіруге көмектесетін «Мейірімділік сәулесі» шығармашылық акциясына қатысуды ұсынды.