13 қаңтарда Қостанай құрылыс колледжіне жұмыс сапарымен Қостанай облысы әкімінің орынбасары Бақыт Амангелдіқызы Есімова келді. Кездесу барысында колледж директоры Арман Жаганович Шамшин қонақтарды оқу жағдайымен және оқу орнының материалдық-техникалық базасымен таныстырды. Ол колледждің оқу қызметі, дайындық жүргізіліп жатқан мамандықтар туралы айтып, «Жас маман» республикалық жобасы бойынша сатып алынған жаңа жабдықтармен таныстырды.
«Жас маман» жобасы бойынша бекітілген жабдықтар тізбесі шеңберінде колледж үшін қажетті жабдықты таңдау кезінде WorldSkills негізіне нарық талаптары алынды. Халықаралық стандарттарға сай келетін заманауи жабдықтар болашақ мамандарды оқытуда жаңа кең мүмкіндіктер ашады. Кейіннен бұл салымдар елдегі бағалы кадрлардың өсуімен ақталады.