Ұжымды біріктіру және колледж жатақханасында тұратын студенттер үшін тиімді командалық өзара іс-қимыл құру мақсатында педагог-психолог Н.Е. Аллавердиева «Біздің ортақ өміріміз» тренингін өткізді.
«Сороконожка» жаттығуларында балалар ауызша сөйлесуге жүгінбестен бір-бірімен қарым-қатынас жасауды үйренді. «Екі топ» жаттығуына қатыса отырып, білім алушылар топ мүшелерін ынталандырды және тиімді және сенімді ынтымақтастық үшін қажетті кері байланыс алды. Бұл сабақ барысында топта болып жатқан процестер мен жағдайлар туралы ақпаратты талдау мүмкіндігі бекітілді.
Бұл іс-шара балаларға белсенді қатысушы болуға, бір – бірін екінші жағынан білуге, сөйлеуге және комплиментті тыңдауға үйренуге мүмкіндік берді.