Қысқы демалыс – бұл жаңа жылдың сиқырлы уақыты, қаңтардың аязды күндері, бұл демалу, шығармашылық үшін керемет мүмкіндік.
Қостанай құрылыс колледжінің студенттік жатақханасында тәрбиешілер М.К. Дюсекеева, О.В. Бейисова, К.У. Усембаева, дене тәрбиесі оқытушылары, колледж психологтары Н. Е. Аллавердиева, Н. Н. Тикунова қысқы демалыс кезінде жатақханада тұратын студенттермен түрлі мастер-класстар өткізеді. Өткізілген іс-шаралардың мақсаты студенттердің бос уақытын, олардың демалысын ұйымдастыру, тәрбиеленушілерге қуаныш сыйлау, олардың денсаулығын нығайту.
Ол үшін тәрбиешілер балаларды аспаздық өнер, тігу, сурет салудың дәстүрлі емес техникасы және тағы басқалармен таныстыру міндетін қойды. Қызықты мастер-кластар мен сабақтар ересек өмірде алғашқы қадамдарда балаларға пайдалы болатын әртүрлі қабілеттер мен тұрмыстық дағдыларды дамытуға бағытталған, өмір жағдайларына жақсы бейімделуге көмектеседі.

Пікір үстеу