Келе жатқан Жаңа 2021 жылмен шын жүректен құттықтаймыз!
2020 жылға кіре отырып, біз өзімізге өршіл мақсаттар қойдық, біршама жоспарларды белгіледік, болашаққа үмітпен бөлістік. Біз жақын арада қандай қиындыққа тап болуымызды ешкімде болжай алмаған еді . Пандемия біздің әлем туралы идеяларымызды өзгертті, шынайы құндылықтар туралы ойлануға, қоғам мен оның орнын қайта қарауға мәжбүр етті. Білім беру жүйесі қысқа мерзімде өзгерген әлемнің өміріне енуге мәжбүр болды. Қазірдің өзінде біз сынақтан абыроймен өттік деп сеніммен айтуға болады. Кәсіби дайындық, біздің оқытушыларымыздың жауапкершілігі мен ұйымшылдығы, студенттердің жоғары уәждемелілігі мен сандық сауаттылығы оқу жылын қашықтықтан оқыту форматында табысты аяқтауға мүмкіндік берді. Бәріміз бірге жұмыстың жаңа түрлерін игердік, сұранысқа ие, өзекті жобаларды іске асырдық. 2020 жыл Қостанай құрылыс колледжінің ұжымы кез келген сынақтарға дайын екенін және болашаққа сеніммен қарайтынын көрсетті.
2021 жылы мен бәріне бірінші кезекте денсаулық тілеймін! Жаңа жыл тұрақтылық пен амандық, жаңа қуанышты оқиғаларды, кейінге қалдырылған және одан да құнды тілектер мен жоспарларды жүзеге асырсын. Сіздерге сәттілік, барлық істерде табыс, мерекелік көңіл-күй мен бақыт тілеймін!

Құрметпен,
Қостанай құрылыс колледжінің директоры