Көбісі бұл фантастикалық оқиғаны бала кезінен біледі, біреу кітап оқыды, біреу мультфильм немесе фильмді жаңа фильмге бейімдеуде көрді. Біздің колледжде «Сәулет және дизайн» бөлімінде жыл сайын бірінші курс қатысушылары арасында конкурс өтеді. Балаларға кітапты оқып, осы әңгіме туралы ойлау мен қиял арқылы өз көзқарасын білдіру міндеті қойылды.
Қатысушылардың бірі Виктор Письмак өз жұмысын компьютерлік графика көмегімен “Dream Art” стилінде орындауға бел буды. Ол үшін Adope Photoshop графикалық бағдарламасын қолданды.
Жұмыс басты кейіпкерге арналған фотосессиядан басталды. Алисаның рөліне Виктордың курстасы Ирина Городчукова шақырылды. Балалар арнайы пәндер оқытушысы Иманова Ирина Юрьевнамен бірге жұмысқа тартылды. Шабыт бағдарламасын зерттемес бұрын, мұғалім оларды әйгілі иллюстратор және графикалық дизайнердің жұмысымен таныстырдыvanessa Rivera, /@the_life_of_aivax./
Жақсы жұмыс жасалды. Оқушылар графикалық бағдарламалардың жаңа мүмкіндіктерін білді. Шығармашылық жобаның жетістігінің кепілі-бұл процеске деген құштарлық, студенттердің қызығушылығы!