Кәсіптік-техникалық білім берудің 80 жылдығына орай Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы мен Қазақ-неміс политехникалық колледжі 2020 жылдың 9-10 желтоқсанында онлайн форматта «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы ғылым, білім және өндіріс» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізді.
Конференция жұмысына Еуразия кеңістігінің жоғары оқу орындарының шетелдік және отандық ғалымдары мен республикалық ғылыми институттар, Ғылыми-зерттеу орталықтары, қоғам және мемлекет қайраткерлері, жас ғалымдар, жергілікті және республикалық білім беру басқармаларының әдіскерлері мен оқытушылары қатысты.
Бұл іс-шараға Қостанай құрылыс колледжінің өндірістік оқыту шеберлері А.С. Абитаева, Б.К. Бирюк және шет тілі оқытушысы С.С. Салмағамбетова қатысты.
Конференцияға қатысушылар Қостанай құрылыс колледжінің әкімшілігі мен ұжымына осындай балалардың қамқорлығы мен оқуы үшін алғыстарын білдіріп, өз алғыстарын білдірді!