2020 жылдың 9 желтоқсанында “Nur Otan” партиясының “БК-СТРОЙ” ЖШС бастауыш партия ұйымының төрағасы Михаил Федяшин санитарлық-эпидемиологиялық шараларды сақтай отырып, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған колледждің акт залында Қостанай құрылыс колледжінің студенттерімен жиналыс өткізді.
“Қостанай құрылыс колледжі” КМҚК директоры Арман Жаганович Шамшин жиналысты ашып, Михаил Федяшинге сөз берді. Студенттерге 1991 жылғы 16 желтоқсанда “Мемлекеттің тәуелсіздігі және егемендігі туралы” Заңның қабылдануымен басталған Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнінің тарихы мен маңызы туралы ақпарат берілді.
“Nur Otan” партиясының жаңа мүшелеріне – Қостанай құрылыс колледжінің студенттеріне салтанатты түрде партия билеттері табыс етілді.
Қостанай құрылыс колледжінің студенттері “БК-СТРОЙ” ЖШС өндірістік практикадан өту қорытындысы бойынша 2020 жылдың қазан және қараша айларында “БК-СТРОЙ” ЖШС құрмет грамоталарымен және төрт студент: Аркадий Пак, Роман Скабелкин, Илья Карпов және Мирас Бердіқұл ақшалай сыйлықтармен марапатталды.
Сондай-ақ, 2021 жылдың жазғы кезеңінде “БК-СТРОЙ” ЖШС-де жұмыс істеу үшін колледждің құрылыс жасағын құру мәселелері талқыланды.
Жиналысты аяқталар алдында Михаил Федяшин Қостанай облыстық мәслихатының депутаттығына кандидат ретінде сайлаушылардың ұсыныстары мен жазаларын жинады.