4 желтоқсанда «Жыл Студенті» байқауының қорытындысын шығару және марапаттау салтанатты рәсімі өтті. Байқауды Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы мен «Социум и Я» ҚБ ұйымдастырды. Бұл байқау Қостанай облысы колледждерінің студент жастарының әлеуметтік-жеке құзыреттерін арттыру, өзін-өзі жүзеге асыру үшін жағдай жасау мақсатында ұйымдастырылды. Колледждің 11 үздік студенті байқауға қатысып, қазылар алқасына портфолио ұсынды.
Байқау жеңімпаздары арасында «Жыл спортшысы» номинациясы бойынша 343 АРХ – 3 студенті Батченко Валерия және «Жұмыс мақтанышы» номинациясы бойынша 4 ГКСП-4 студенті Омар Мұрат бар.
Валерия спорттық қызметпен белсенді айналысады, Австрияда өткен VII Халықаралық балалар Қысқы ойындарының, «Азия балалары» бірінші қысқы халықаралық ойындарының қатысушысы, Оңтүстік Сахалинск, шаңғы жарысынан Қазақстан Республикасының бірнеше дүркін чемпионы.
Мұрат WorldSkills Kazakhstan чемпионатының бірнеше дүркін қатысушысы және жүлдегері.
Балаларды лайықты марапатымен құттықтаймыз! Жаңа жеңістерге жетуді тілейміз!!!