Қостанай құрылыс колледжінде кәсіби бағдар беру жұмысы колледж оқытушылары мен студенттері ұйымдастырған және жүзеге асырған киберспорттық турнир форматында өткізілді.
2020 жылғы 20 қарашадан 1 желтоқсанға дейін Counter Strike:Global Offensive пәні бойынша Қостанай қаласы мектептерінің оқушылары арасында қалалық онлайн турнир өтті. Бұл турнирге 16 мектептен 16 команда қатысты.
Ойын қорытындысы бойынша №5 мектептің командасы – Team Invictus, №1 мектептің командасы – Swift paladins командасын 2 : 1 есебімен жеңді.
Балалардың компьютерлік ойындарға деген құштарлығы шындыққа айналды, онымен күресудің қажеті жоқ. Ковид дәуірінде киберспорт жалғыз “қауіпсіз” спортқа айналады.
Киберспорт турнирлері – бұл қажетті бастама: ойындарға құмар балалар сүйікті бағытта дамуға көмектеседі және көптеген адамдар үшін киберспорт перспективалы сала ретінде ашылады.