26 қараша мен 26 желтоқсан аралығында Қостанай құрылыс колледжінде I курс студенттерінің Льюис Кэрроллдың «Алиса ғажайыптар елінде» атты ертегісіне арналған шығармашылық жұмыстарының көрмесі ашылды. Сәулет бөлімінің студенттері өздерінің алғашқы оқу жылын осы жарқын идеядан бастайды.
«Алиса ғажайыптар әлемінде» – күрделі, көп мағыналы және түсіну өте қиын жұмыс. Онда көптеген мағыналар мен жұмбақтар, математикалық, лингвистикалық және философиялық әзілдер мен аллюзиялар бар. Бірақ, соған қарамастан, бүкіл әлемдегі балалар оны қатты ұнатады. Кітап жүз елу жылдан астам уақыт бойы өмір сүріп, қайта басылып келеді. Шығарманың басты кейіпкері әсіресе жақсы-жас, сүйкімді, қызықты, көңілді және мейірімді қыз Алиса.
Балалар «Алиса ғажайыптар елінде» оқылған шығармасынан қағазға өз түсініктерін көшірді. Мұндай шығармашылық көрмелер оқуға деген қызығушылықты дамытуға көмектеседі. Қарап барлық осы қызықты кейіпкерлердің өте білгіңіз сол, олар осындай, және бұл олармен болды. Тіпті ересектер кітапты қайта оқығысы келеді, өйткені жылдар өте көп ұмытылады.