20.11.2020 жылы Қостанай құрылыс колледжінде «Отбасылық тәрбие стилі» тақырыбында «Отбасылық клубтың» онлайн отырысы өтті. Кездесуге біздің бірінші курс техникалық бөлім студенттерінің ата-аналары шақырылды 358 ГЖЖМП-1, гр.357 ЕТжБҚЕ-1), сондай-ақ осы топтардың кураторлары қатысты.
Іс-шараның мақсаты-балалар мен ата-аналар қарым-қатынасын түзету. Кездесудің теориялық бөлігімен танысумен клуб қатысушыларына отбасындағы тәрбиенің қазіргі стильдері туралы көрнекі түрде баяндайтын бейне ролик ұсынылды. Кездесудің екінші бөлімі практикалық болды. Кездесуге қатысушыларға ата-аналардың назарын өз баласын тәрбиелеуге адамгершілік көзқарасының қажеттілігіне аударуға бағытталған жаттығулар тренингтерінің кешені ұсынылды. Біздің колледждің студенттік активі «з балаларыңды сақта» бейне ролигін дайындады. Клуб мүшелері оны қызығушылықпен қарап, әркім өзі үшін белгілі бір қорытынды жасады.