«Bilim_kz» білім беру орталығы алғашқы республикалық «Алтын күз» суреттер, ашық хаттар және қолөнер байқауын өткізеді. Бұл жоба онлайн режимде өткізіледі және бұрын көрсетілмеген жас және талантты балаларға өздерін танытуға, көрермендер назарына жаңа көркем шығармалар мен шығармашылық ізденістерді ұсынуға мүмкіндік береді.
Сондай-ақ байқау ережесінде қойылған жұмыстарды ұйымдастырушылар көрме мақсаттары мен жарияланымдары үшін пайдалана алатындығы жазылған.
Байқау жұмыстары төрт тақырып бойынша қарастырылады: «Еркін тақырып», «Менің сүйікті үй жануарым», «Алтын күз», «Менің отбасым». Байқаудың жас санаттары әр түрлі курстардың студенттеріне қатысуға мүмкіндік береді. Өтінімдер 23 қарашаға дейін қабылданады, қорытынды шығару 24-25 қарашада болады.
Арнайы пәндер педагогы Бадажкова Лиана Вячеславовна өз тәрбиеленушілерінің жұмысын алғашқылардың бірі болып дайындады. Студенттер көрме үшін шығармашылық жұмыстардың тұсаукесерін дайындады, өз жұмыстарында балалар өз шығармашылықтарын фото, кескіндеме және тоқымашылықта білдірді. Мұндай байқаулар таланттарды ашады, көптеген балаларға өз күшіне сенуге көмектеседі.