2-7 қараша аралығында ПЦК Ақпараттық-есептеу пәндері, дене тәрбиесі және БӘД апталығы өтті, оның аясында бірқатар іс-шаралар өткізілді:

EduPage платформасында жұмыс істеу бойынша колледж студенттері мен оқытушыларына арналған оқыту семинарлары; 353 ВТиПО-2 тобының студенттері қатысқан “Бағдарламашы мамандығы” онлайн-викторинасы. Байқау нәтижесі бойынша ең көп ұпай жинаған: Сотников Илья мен Савин Егор – 1 орын, Костецкий Максим – 2 орын және Попов Валентин-3 орын. 5 қарашада барлық ниет білдірушілер үшін екі бағыт бойынша бағдарламалау бойынша Олимпиада дайындалды: «Декстоп қосымшалары» және «Web-дизайн». Олимпиада жеңімпазы 353 ВТиПО-2 тобының студенті Мұсаев Серік болды.

6 қарашада дене тәрбиесі оқытушыларымен «Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз» атты онлайн іс-шара өткізілді, онда алдымен студенттерді СӨС жалпы үрдістерімен таныстырып, содан кейін осы тақырып бойынша бейне-челлендж түсіру ұсынылды. Тақырып өзектілікке байланысты таңдалды, жастардың қазір өмір салтына көбірек көңіл бөлетіні қуантады: көптеген адамдар әртүрлі спорт түрлерімен айналысып қана қоймай, олардың тамақтануы мен денсаулығын бақылай бастады!

ПЦК ақпараттық-есептеуіш пәндер, дене тәрбиесі және БӘД осы аптадағы іс-шараларға қатысқаны үшін барлық студенттерге алғыс білдіреді және барлығымыздың интеллектуалды және физикалық ғана емес, рухани жағынан да дамығанын қалайды!