Қостанайда екінші жыл “Жас толқын” Республикалық Жас суретшілер байқауы өтуде. Биыл оған Нұр-сұлтан, Ақтөбе, Орал, Қарағанды, Алматы, Тараз, Шымкент өңірлерінен жас суретшілер қатысты. Біздің облысты Қостанай, Рудный, Лисаков, Жітіқара, Арқалық, Қарабалық, Федоров, Сарыкөл және Қостанай аудандарының және облыстың басқа аудандарының авторлары ұсынады. Жеңімпаздарды төрт номинация бойынша анықтады: графика, кескіндеме, сәндік-қолданбалы өнер және мүсін.Ең үздік жұмыстарды қазылар алқасы іріктеп алды, оның құрамына танымал суретшілер мен мүсіншілер кірді.

Қостанай құрылыс колледжінің студенттері арнайы пәндер педагогтарының басшылығымен Л. в. Бадажкова және Д. с. Бурбаева байқауға белсенді қатысып, көрермендер мен қазылар алқасына түрлі жанрдағы 9 жұмысты ұсынды,

“Кескіндеме” номинациясы бойынша 3 дәрежелі Диплом мен 40 мың теңге ақшалай сыйлыққа ие болған біздің студент Салтанат Қарабасованың жұмысы жағымды және күтілетін нәтиже әкелді. “Шығыс мотивтері” атты бұл жұмысты Салтанат педагог Л.в. Бадажкованың жетекшілігімен орындады, қатысуға 100-ден астам адам өтінім берді, көрермендер назарына 67 жұмыс ұсынылды.

Салтанат Қарабасова осы жылы колледждегі оқуын “Дизайн” мамандығы бойынша сәтті аяқтап, Алматы қаласындағы Т.Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясына “интерьер дизайны”мамандығы бойынша оқуға түсті. Салтанат болашақта табыс пен үлкен шығармашылық жол тілейміз!