2020 жылдың 19 қазанында техникалық бөлімнің ГЖЖМП-1 358 тобының бірінші курс студенттері үшін “Деструктивті діни ұйымдар: жалдаудың формалары мен әдістері”. Бейнеконференцияны “Діни мәселелерді зерттеу орталығы” КММ бөлім бастығы Д. А. Дисюков өткізді.
Іс – шараның мақсаты-дәстүрлі емес діни бірлестіктер мен ұйымдар, психикалық және физикалық денсаулықты бұзатын, дәстүрлі құндылықтарды бұзатын, өзқатарына жаңа мүшелерді насихаттау және тартуны сандары, сондай-ақ деструктивті және тоталитарлық бағыттағы діни экстремизмнің алдын алу сияқты құбылыстардың мәні туралы білімді кеңейту. Конференция барысында Л.М. Мусина студенттерді діни экстремизмнің алдын алу бойынша колледждің ақпараттық-түсіндіру тобы жұмысының негізгі бағыттарымен қысқаша таныстырды. Д.А. Дисюков деструктивті діни ұйымдардың негізгі белгілерімен, олардың қызмет әдістерімен, өз қатарына жаңа мүшелерді тартуны сандарымен таныстырды. Конференцияға қатысқан студенттер адам санасына ықтимал әсер етудің және оны өз жақтастарының қатарына тартудың үлгісін көрсетті. Іс-шара жақсы кәсіби деңгейде өтті және оң тәрбиелік әсерге ие болды.