Қостанайқұрылысколледжіндежылсайынғыжалпы колледж ата-аналаржиналысыөтті. Ата-аналарменжұмысколледждіңпедагогикалықұжымықызметініңөтемаңызды, күрделіжәнеқажеттібөлігіболыптабылады.
Бөліммеңгерушілері презентация арқылы колледж мамандықтары, колледж студенттерініңоқытуерекшеліктері мен белсендішығармашылықөмірітуралыегжей-тегжейліайтыпберді, ата-аналарды колледж сайтыменжәнеоныңмүмкіндіктеріментаныстырды, талқылауүшінеңмаңыздытақырыптардыбелгіледі: ҚБТ жағдайындаоқу-тәрбиепроцесінұйымдастыру, колледж студенттерініңқоғамдықтәртіптісақтауғажәнекоронавирустықинфекцияныңалдыналудасанитарлық-эпидемиологиялықнормалардысақтауғабағытталғанпрофилактикалықжұмыс.
ДиректордыңтәрбиеісіжөніндегіорынбасарыИнертбаева Гульнара Сериковнаата-аналарғақұқықбұзушылықтыңалдыналушараларытуралыайтып, ата-аналардыңкәмелеткетолмағандарүшінжауапкершілігітуралыескесалды.
Колледж психологы Н.Е. Алавердиева қашықтықтаноқытукезеңіндегіжасөспірімдердіңмазасыздығы мен агрессивтілігініңжай-күйітуралы презентация арқылыкөрнекітүрдежәнетүсініктітілдеайтыпберді. Ата-аналарғажасөспірімдердіңагрессивтіжағдайынболдырмаушараларытуралыұсыныстарберілді.