2020 жылдың 20 қазанында Қостанай құрылыс колледжінің ұйымдастыруымен Омбы облысының “Омбы автокөлік колледжі” бюджеттік кәсіби білім беру мекемесінің қатысуымен  «Жобалау локациясы» онлайн-іс-шарасыөтті.

Workshop – тыңмақсаты-BIM технологияларын қолдана отырып, студенттер мен оқушыларды ғылыми-техникалық қызметке тарту.

Міндеттері: халықаралық ынтымақтастықты дамыту, ғимараттарға ақпараттық модельдеу технологияларын енгізуді насихаттау, студенттер мен оқушыларды кәсіптік бағдарлауға әлеуметтендіру.

Оқыту іс-шарасының ұйымдастырушылары: директордың ҒӘЖ жөніндегі орынбасары ТерноваО.В., оқытушы Смолева Н. В., оқытушы Ловягина Т. В. болды.

Workshop-тыңнегізі-тәжірибе мен практикалық дағдыларды игеру. Сондықтан әрбір қатысушы оқу процесіне дербестік, бастамашылық және жеке қызығушылық таныта алды.

Іс – шара жарқын, қызықты, танымды болып шықты, оған ұйымдастырушылар да, қатысушылар да барынша белсенді қатысты.

Workshop қатысушылары қандай дағдыларды алды? Еңбастысы, олар өзжобалары туралы айтуды, эксперименттің қалай ұйымдастырылғанын түсіндіруді және оның әсерін талдауды, басқаларды өз жобаларына тартуды үйренді. Жалпы, «воркшортан» кейін сіз өз жобаларыңыз бен коммерциялық ұсыныстарыңызды қауіпсізіске асыра бастайаласыз.