ТжКБ-ның  Ең үздік 100 студенті

Қостанай құрылыс колледжінің студенттері Тесленко Денис және Батченко Валерия «ҚР коллеждерінің Ең үздік 100студенті» жобасына қатысады.

Жобаның мақсаты-талантты жастарды қолдау, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының жұмысшы біліктіліктері мен үздік студенттерін танымал ету.

Тесленко Денис – «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» бөлімінің үшінші курс студенті. Денис  әлеуметтік-қоғамдық іс-шараға, түрлі конкурстарға, олимпиадаларға, ғылыми конференцияларға белсенді   қатысады, студенттік өзін-өзі басқару және «жақсылық бояулары»еріктілер қозғалысының көшбасшысы.

Батченко Валерия – «Сәулет» мамандығының үшінші курс студенті.

Валерия спортпен белсенді айналысады, бірнеше рет жүлделі орындарға ие  және жетістіктері үшін марапаттарға ие болды: Австрияда VII Халықаралық балалар Қысқы ойындарының, «Азия балалары»бірінші қысқы халықаралық ойындарының қатысушысы, Оңтүстік Сахалинск, шаңғы жарысынан Қазақстан Республикасының бірнеше дүркін чемпионы.

Колледжде оқыған алғашқы күндерінен бастап студенттік өзін-өзі басқару ұйымының атынан спорттық іс-шаралардың ұйымдастырушысы болып табылады. Халықаралық жарыстардан колледж студенттері үшін әлеуметтік желілерде тікелей эфирлер жүргізеді, онда ол тек шаңғы спорты туралы ғана емес, сонымен қатар балаларды басқа елдердің көрікті жерлерімен таныстырады.

«Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының  «Ең үздік 100 студенті» жобасы Білім алушыларды құзыреттілік деңгейін арттыруға және көшбасшылық қасиеттерді қалыптастыруға ынталандыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының 100 үздік студенттерін тануға бағытталған.

Жеңімпаздар онлайн-дауыс беру арқылы анықталды.

ТЕСЛЕНКО ДЕНИС пен  БАТЧЕНКО ВАЛЕРИЯҒА ДАУЫС БЕРІҢІЗДЕР!   Сіз мына сілтеме бойынша дауыс бере аласыз:  http://kasipkor.kz/prod/top100/student.php?id=284

Дауыс беру уақыты 2020 жылғы 12-20 қазан аралығына дейін шектелген!!!