Ұлы мереке қарсаңында  “Біздің есімімізде….” атты ҰОС Жеңісінің 75 жылдығына арналған байқау өткізілді.

Байқаудың мақсаты-студенттер тұлғасының шығармашылық, зияткерлік және эстетикалық әлеуетін дамыту және насихаттау, жастардың бойында өз Отанының тарихы мен мәдениетіне патриоттық қарым-қатынасты тәрбиелеу.

Байқауға колледждің 1-2 курс студенттері қатысты. Байқау жұмыстарын бағалау нәтижесінде келесі қатысушылар анықталды: 348 СЭЗС-1, 6 ҒҚСП-1, 347 – СЭЗС-1.

Барлық қатысушыларға рахмет. Балалар, сіз жарайсыңдар! Біз осы қорқынышты соғыста қаза тапқандарды, біз сіздермен бірге әлемде өмір сүріп, әр күнге қуанып, ең әдемі – біздің өміріміз, бейбіт өміріміз бар екенін ешқашан ұмытпағандарды әрдайым есте сақтаймыз.